Перейти до основного вмісту

Син Девіда Бекхема готується до єврейського весілля зі своєю обраницею

За тиждень до Песаха старший син відомого футболіста Бруклін одружиться з американською актрисою Ніколою Пельтц, — повідомляє The Jewish News.

Як відомо, дід спортсмена був євреєм і навіть водив Девіда до синагоги. В інтерв'ю Tatler футболіст сказав, що хоче зробити весілля Брукліна якомога більше єврейським, згадавши, як танцював з дідусем на таких урочистостях. Він навіть натякнув синові, що не проти вимовити одне з єврейських благословень під хупою.

Сам Бруклін, ще минулого року повідомляючи про заручини з Ніколою, заявив, що, ймовірно, пара стане під хупу, він підпише ктубу та розіб'є традиційний келих.

Батько нареченої — голова інвестиційної компанії Trian Fund Management Нельсон Пельтц, статки якого оцінюються в $1,7 мільярда. Він виріс у єврейській сім'ї і свого часу витратив близько мільйона доларів на бар-міцву для своїх синів-близнюків. Щоправда, його третя дружина — мати Ніколи – не єврейка. При цьому дівчина та її брат Уілл мають однакові татуювання зі словом мішпаха (сім'я) на івриті.

Чи цього достатньо для хупи, нехай вирішують рабини, але те, що єврейська традиція (у найширшому розумінні цього слова) стає модною — безсумнівний факт.

Немає часу відвідувати сайт? Підпишіться на розсилку і отримуйте найважливіше в одному листі

Отлично, вы подписаны на нашу рассылку!
Ранее вы уже были подписаны на нашу рассылку